קצת על שקיות נייר מעוצבות

אם אתה בעל עסק או חברה, אתה וודאי מבין  את החשיבות של מוצרי הדפוס בעסק שלך. זה מתחיל בכרטיס הביקור, בקבלות ובחשבוניות שאתה מנפיק, בשלטי העסק, בפרסומים במדיה הכתובה ועוד. נכון, מרבית תקציבי השיווק והפרסום הולכים היום לדיגיטל, ואנחנו מאמינים שמי שלא שם, מפספס נתח שוק ענק. אך עוד לפני שפונים לפלחי שוק ברשת, חשוב במיוחד להכיר בחשיבות המיתוג והנראות של העסק ברמה המקומית, וכחלק מתמהיל מוצרי המיתוג של העסק הכרחי לקחת בחשבון שקיות נייר ממותגות.

שמך הולך לפניך
אף על פי ששקית הנייר נחשבת למוצר סתמי, היא פריט פרקטי, שמשמש אותנו רבות בחיי היומיום, ונמצא שהבחירה בשקית שתלווה אותנו במהלך היום מורכבת מההזדהות שלנו עם המותג שעל גביה, ולכן נבחר בשקית שאנו מרגישים מחוברים יותר אל החברה או העסק שהיא מייצגת. כן, גם שקית יכולה לעורר בנו תחושות, ואף להוות סמל סטטוס למחזיקה. פרט לכך, באמצעות שקיות נייר עם לוגו העסק שלכם מקבל נראות וחשיפה מקומיים. אינכם זקוקים לשלט חוצות ענק שיספר שאתם כאן, כיוון שהפרסומת הטובה ביותר שתקבלו היא לקוחות מרוצים, ולקוח שאהב את המוצר שלכם ישמח להשתמש בשקיות נייר ממותגות, שאותן סיפקתם לו בעת הרכישה.

ידוע שחלק מקידום העסק טמון במוצרי הדפוס שחושפים אותו, ופלאייר, טוב ככל שיהיה, לאי עניק לעסק שלכם נוכחות זהה לנוכחות שייצרו שקיות נייר מעוצבות. הפלאייר ימצא מהר מאוד את דרכו לפח האשפה, אך השקית תשמש את לקוחותיך עוד פעמים רבות. שקית ממותגת היא שיטה אלגנטית ומעודנת לשווק את העסק שלכם.

איך מעצבים שקית?
שקית נייר נתפסת כמוצר פשוט, אך ככל מוצר שיווקי, עליה להעניק נראות חיובית לעסק ולהעביר מסרים באמצעות האייקונים שמופיעים בה. הנה כמה דגשים שחשוב לקחת בחשבון בעת עיצוב שקית העסק שלכם:

  • מהרגע שהטבעתם את לוגו החברה שלכם על גבי השקית, היא משקפת את תדמית העסק שלכם, ולכן חשוב להשקיע בנראות שלה, בקומפוזיציה, בצבעים, בפונטים.
  • שקיות  הנייר משרתות את הטרנד האקולוגי שתפס תאוצה בשנים האחרונות, וזה יכול לשחק לטובת תדמית העסק שלכם.
  • השקית אמורה להכיל מידע בסיסי אודות העסק שלכם. יש שיבחרו להציג בה את לוגו העסק בלבד, ויש שיבחרו להציג את כתובת העסק, טלפון העסק, סניפי החברה וכו'. בחרו בקפידה מה תרצו לשדר ולהשיג ממוצר השיווק היעיל שלכם.

יתרונות ההדפסה הדיגיטלית. למה זה טוב לעסק שלך?
– לעסקים רבים אין די מקום אחסון עבור כמות גדולה של שקיות, ולחלקם גם אין צורך בכמות גדולה כל כך של שקיות. באפשרותך להזמין כמות לפי דרישה ולחדש את ההזמנה בכל עת.

– ההדפסה הדיגיטלית חוסכת ייצור גלופות יקרות, שלא משמשות את העסק לאחר יצור המוצר, ובכך נחסכות עלויות מיותרות לבעל העסק.

– ההדפסה הדיגיטלית מאפשרת לבצע שינויים ותיקונים מיידיים, הודות לטכנולוגיה המתקדמת

Scroll Up