קצת על שקיות נייר ממותגות

בעידן המודרני, אם אתה לא ממותג, אתה לא נחשב. כל עסק קטן או גדול, ששואף לגדול ולחדור לשוק התחרותי הקיים כיום בכל ענף, צריך שתהיה לו נראות טובה ויחודית, שתהיה זכירה ותעביר מסרים ללא מילים.

רוצה לתת למותג שלך נוכחות? שקיות נייר ממותגות הן אחד ממוצרי המיתוג וקידום הפופולרי ביותר שקיים כיום בעולם הדפוס, ומאחר והיא מוצר פרקטי, כשמעצבים אותה בצורה חכמה ואיכותית, היא מקדמת את העסק שלך פעם אחר פעם.

למי זה מתאים?

  • מגוון עסקים מתחום ההלבשה, ההנעלה, הטיפוח והקוסמטיקה, התכשיטים, המתנות ואביזרי הבית, מוצרי בוטיק ועוד
  • מסעדות ובתי קפה, המבצעים משלוחים וטייק אווי, חברות בוטיק מתחוםהמזון
  • חברות המבקשות לייצר מוצרי קד"ם ומתנות לעובדים, הנארזות בשקיות נייר מעוצבות
  • עסקים וחברות המציגים בתערוכות ובכנסים
  • רשתות שיווק ועסקים, המבקשים מענה אקולוגי לשקיות הניילון

הדפסה דיגיטלית לפי כמות נדרשת
בחברת printpack שקיות נייר מודפסות במכונות הדפסה דיגיטליות בהזמנה אישית ובמגוון גדלים. אתם כבר לא צריכים להזמין אלפי שקיות נייר ולקוות שהן יפנו את מקומן מהמדף ביום מן הימים. הודות להדפסה הדיגיטלית ניתנת ללקוחותינו האפשרות ליהנות מהזמנה לפי דרישה, כלומר בכמויות קטנות, ללא סטנדרט וללא מינימום הזמנה, וכך לא נשארת סחורה מיותרת, ובמילים אחרות, במקום שהתקציב עבור מוצרי הקד"מ ישב על המדף, הוא מנוצל בתבונה ומעניק למותג שלכם ניראות, נוכחות וחשיפה. צריכים לחדש את המלאי? בלחיצת כפתור אנו יכולים לספק לכם שקיות נוספות במהירות.

ההדפסה הדיגיטלית חוסכת לנו גם את הפקת השטנץ, כך שעבור מוצר חדש לא נדרשים טסטים ובדיקות, שמעכבים את העבודה, ובשליחת גרפיקה מוכנה לדפוס כל שנותר הוא ללחוץ על כפתור ההפעלה, והמכונה מתחילה את ההדפסה.

כל שקית בעיצוב משתנה
רוצים לפנק את העובד עם שקית ממותגת ופנייה אישית? ההדפסה הדיגיטלית מאפשרת למגוון הלקוחות שלנו להזמין שקיות נייר עם לוגו פרסונלי במגוון עיצובים ועם מידע משתנה. זאת אומרת, שניתן להזמין שקיות בעיצובים שונים בסט- אפ אחד. רוצים 100 שקיות עם מסגרת כחולה למחלקת המכירות ו- 100 שקיות עם מסגרת אדומה למחלקת השיווק? כבר לא צריך לפצל את ההזמנה, כי המכונות הדיגיטליות שלנו עובדות עם מידע משתנה, ומסוגלות להפיק את כולן בהרצה אחת.
 

מילה לסיום
Printpack מזהה את צורכי העסק שלך, ונותנת מענה ייחודי שחוסך לך זמן ועלויות, ומאפשר לך לנצל את המשאבים שלרשותך באופן יעיל וחכם. ההדפסה הדיגיטלית על גבי שקיות נייר מעניקה לך את האפשרות להיות יצירתי ולהפיק משקיות הנייר לעסק יותר מסתם פתרון אריזה. אנו מזמינים אותך לגלות איך שקית נייר פשוטה הופכת למוצר קד"מ שמדברים עליו.

Scroll Up